POUZE PŘÍRODNÍ LÁTKY

Jedinečné originální složení, zcela unikátní na trhu, dělá z Clerex 475 mg převratnou novinku a účinný přípravek!

 
Složení v jednorázové dávce 2 tobolky :


Černý pepř extrakt 95% piperinu - 30mg

V klinických studiích bylo zjištěno, že má až o 30% lepší vstřebatelnost živin a dokonce zvyšuje účinnost některých látek až o 2000%.Typickým účinkem na náš organismus je stimulační působení. Proto je také považován za přírodní afrodiziakum. Stimuluje krevní oběh v jemných krevních cévách a kapilárách, zvedá krevní tlak a tím i zásobování orgánů živinami a kyslíkem. Subjektivně v nás tak vyvolává pocit přívalu energie a zbystření smyslů. Všeobecné zlepšení prokrvení orgánů zároveň zvyšuje naší citlivost na podněty a může tak posílit i náš požitek při stimulaci některých z nich.

Tribulus terrestris - plod - extrakt 40% saponinů - 300mg
Výtažek obsahuje přírodní fytosteroly, hormon který běžně reguluje sexuální sílu mužů i žen. Tento výtažek je obvykle používán pro boj s nízkou sexuální aktivitou. Dále dle klinických poznatků stimuluje, podporuje vitalitu a svěžest.

L-arginin hydrochlorid - 300mg
Nedávný vědecký výzkum naznačuje, že L-arginin může rozšiřovat cévy a tím pomáhat zvyšovat prokrvení penisu i pánevních svalů u žen. Stimuluje sexuální funkce. Dobrá funkce cév je základním prvkem vytváření a udržení erekce a stimulace u žen. Může být nápomocný při tvorbě spermií a plodnosti u obou pohlaví.

Lepidium meyenii - kořen - extrakt 10:1 - 200mg
Jihoamerická rostlina Lepidium meyenii přirozeným způsobem pomáhá při impotenci,zvyšuje libido a vitalitu.Má pozitivní vliv na tvorbu a jakost spermií a podporuje dobré sexuální zdraví až do vysokého věku.Omezuje stres a úzkost.Harmonizuje stav v období andropauzy a přispívá při léčbě neplodnosti.

Panax ginseng - kořen - extrakt 80% ginsenosidů - 60mg
Působí jednak zvýšením produkce NO , jednak též jinými, méně prozkoumanýmí mechanismy stejně jako známá Viagra. Kromě erekce panax ginseng zlepšuje celkovou fyzickou a psychickou kondici, nutnou k intimnímu styku.Účinek panax ginseng se obecně sčítá (či dokonce násobí) s jinými bylinami "na erekci" . Právě proto jsou bylinné směsi na zlepšení potence účinné.

Zinek (Laktát zinečnatý) - 10mg (100% DRHP)
Je přítomen v poměrně značném množství ve spermatu a jeho doplnění v potravě či doplňku stravy je podmínkou pro správný pohlavní vývoj i dokonalou funkci pohlavních orgánů mužů. Stabilizuje Testosteron v krvi.

Nikotinamid (B3) - 16mg (100% DRHP)
Pomáhá udržovat zdravou pokožku, pozitivně působí na fungování trávicího ústrojí, srdečního systému a v neposlední řadě i na správné fungování nervového systémun

DRHP - doporučená denní dávka

Informace pro lékaře

Účinnost látek na lidský organismus obsažených v přípravcích Clerex 475mg pro muže,Clerex 475mg pro ženy:KLIKNI ZDE