KOUPIT

Clerex® 475mg pro muže, je silný přípravek s unikátním a bezpečným složením, který má příznivý vliv na prokrvení penisu a erekci, zvyšuje a udržuje optimální hladinu testosteronu, zvyšuje výkonnost a je vhodný při léčbě neplodnosti.

Účinkuje od 60 min. po užití. Pro jednorázové i každodenní užívání před stykem. Pravidelné užívání nesnižuje účinnost přípravku.

Přesně nakombinované složení pro potřebu muže.

˙Doporučováno lékárníky od roku 2015


Clerex® 475mg pro ženy, je silný přípravek s unikátním a bezpečným složením, který usnadňuje dosažení orgasmu, pomáhá stabilizovat hormony při menstruaci nebo klimakteriu, zvyšuje libido a je vhodný při léčbě neplodnosti.

Účinkuje do 60 min. po užití. Pro jednorázové i každodenní užívání před stykem. Pravidelné užívání nesnižuje účinnost přípravku.

Přesně nakombinované složení pro potřebu ženy.

˙Doporučováno lékárníky od roku 2015


Přípravky Clerex® 475mg, jsou dostupné v každé kamenné lékárně kam rádi chodíte např. Pilulka, Benu, Giga lékárna atd. Ve většině lékáren a kamenných obchodech se cena liší.

Pokud máte ostych a nechcete žádat o přípravky v přítomnosti lidí kolem Vás opište si kód přípravku který chcete zakoupit a předejte v lékárně.

PDK: 3310522 (Clerex 475mg - 10 tobolek pro muže)

PDK: 3311629 (Clerex 475mg - 10 tobolek pro ženy)